Destek Hattı

+90 382 266 24 44
TR
EN
FR
RU

İntermilk, hayvancılık sektöründe dinamikliği ve genç bir firma olmasının verdiği heyecanla kısa zamanda edindiği başarılarla yoluna hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Aksaray OSB’de bulunan 10.000 m2'lik fabrikamızda ana ofisler—çelik işleme alanı – boyama alanı – kaynak alanı – sevkiyat alanı- montaj alanı ve kalite birimlerimiz,  makine, tesis, proses teknolojisi bileşenlerinde uzmanlaşmıştır. Hem Türkiye’de hem de dünyada çiftçilerimiz için sürdürülebilir gıda üretimini mümkün kılan, süt kalitesini ve hayvan sağlığını garanti eden, süt çiftçileri için süt sağım sistemi, sağım ekipmanları, ve çözümleri için çalışıyor ve mükemmel ürünler üretmeye devam ediyoruz.


Hem Türkiye hem de dünyanın dört bir yanındaki çiftçiler, çiftliklerinin kurulum ve işletmelerine dair seçimler yapıyorlar. Intermilk, çeşitli son kullanıcı pazarlarında gelişmiş üretim süreçleri için sürdürülebilir çözümler ile kapsamlı bir hizmet portföyü sunmaktadır. Çiftçilerimizin yatırım aşamasında, kapasite büyütme ve çiftlik modernizasyonu gibi finansman gerektiren girişimlerinde tarımsal hibe, destek ve kredi kaynaklarına ulaşmalarında rehberlik etmektedir.

İntermilkin temel değerleri 3 temel ilkeye dayanmaktadır.

Bunların Birincisi – TUTKU 

İşimize, çiftçilerimize, doğaya karşı olan tutkumuzdur. 

Süt hayvancılığı alanındaki hızlı ilerlememizden ve Intermilk benzersiz kılmak için ekibimizin yaratıcılık ve girişimciliğe sahip oldukları için işimizi tutkuyla genişletiyoruz. 

Bu tutkumuzla beraber diğer şirketlerle aramızdaki fark ortaya çıkmaktadır.

İkinci Temel Değerimiz – KALİTE

Önceliğimiz müşteri odaklı oluşumuzdur.

Ürettiğimiz ve kurduğumuz bütün çiftliklerimizde kalitemizi geliştirmek için çalışıyoruz.

Sonrasında; kuruluşumuzun temel varlıkları olan çalışanlarımızın katılımları sağlanarak gerçek yeteneklerini öne çıkarmaları için kişisel gelişime sürekli yatırım yaparız.

Son Temel Değerimiz  – PROFESYONELLİK

Sahip olduğumuz deneyim ve tecrübeyle yetinmeyerek, yürüttüğümüz ar-ge çalışmalarını arttırarak, Türkiye’de ve Dünya’da daha fazla çiftçiye ulaşıp ürünlerine daha fazla değer katabilme özelliğimizle yolumuza heyecanla devam ediyor profesyonelliğimizi her yönde geliştiriyoruz.


MİSYONUMUZ;

Kalıcı ve doğru sonuçlar için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Hayvancılık alanında, yeni segmentlerde ve yeni coğrafyalarda kendimizi tanıtıyoruz ve genişliyoruz.

Çiftçilerimize sunduğumuz projelendirme, danışmanlık, makine ve ekipmanlarla üretimini arttırıyoruz, ürettiklerine katma değer sağlıyoruz.

Müşterilerimizin her zaman yanındayız. Günün her saati onlar için varız.


VİZYONUMUZ;

Intermilk, Türkiye’ye ve dünyaya hayvancılık alanında makine ve ekipmanların daha verimli kullanımı için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Gerek kendi bünyemizde yürüttüğümüz ar-ge çalışmalarıyla ortaya çıkardığımız; gerekse dünyadaki teknolojik gelişmeleri izleyip dünya markalarının yeniliklerini bünyemize katarak değerli çiftçilerimizi üretimlerinde karlı çıkaracak projeler, çözümler, makinalar ve ekipmanlar üretiyoruz.


Intermilk