Destek Hattı

+90 382 266 24 44

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 m² fabrikamızda, güçlü üretim makine parkurumuzla, deneyimli ve yenilikçi ekibimizle Türk ve Dünya çiftçisi için çalışıyor ve üretiyoruz. Gerek kendi bünyemizde yürüttüğümüz Ar-Ge çalışmalarıyla ortaya çıkardığımız; gerekse Dünyadaki teknolojik gelişmeleri izleyip Dünya markalarının yeniliklerini bünyemize katarak değerli çiftçilerimizi üretimlerinde karlı çıkaracak projeler, çözümler, makinalar ve ekipmanlar üretiyoruz.

• Var olan ve işletilen çiftliklerin modernizasyonunu sağlayarak daha rekabetçi ve sürdürülebilir olmalarını sağlıyoruz.

• Yeni yatırımları karlı, sürdürülebilir, büyüme hedeflerine uygun projelendiriyor, uyguluyor ve sonrasında da kendilerine gereken desteği vermeyi önemsiyoruz.

Temel misyonumuz çiftçilere sunduğumuz proje, çözüm, makine ve ekipmanlarla üretimlerini arttırmak, ürettiklerine katma değer sağlamak. Çiftçilerimizin yatırım aşamasında, kapasite büyütme ve çiftlik modernizasyonu gibi finansman gerektiren girişimlerinde tarımsal hibe, destek ve kredi kaynaklarına ulaşmalarında rehberlik ediyoruz. Sahip olduğumuz deneyim ve tecrübeyle yetinmeyerek, yürüttüğümüz Ar-Ge çalışmalarını arttırarak, Türkiye’de ve Dünya’da daha fazla çiftçiye ulaşıp ürünlerine daha fazla değer katabilme vizyonumuzla yolumuza heyecanla devam ediyoruz.