Destek Hattı

+90 382 266 24 44
TR
EN
FR
RU

AfiFarm, ileri düzey süt hayvancılığı çiftçileri için ideal olan, dünyadaki en eksiksiz sürü yönetimi yazılımıdır. Gücü, farklı modülleri tarafından otomatik olarak gerçek zamanlı toplanan verilerden oluşan çiftlikteki her hayvanın olay geçmişini içeren eksiksiz veri tabanından gelir. Birçok modülün birleşiminden oluşmaktadır.


Afiact2 sayesinde hayvanlarınızın buzağılama uyarılarını, hassas topallık tespitini, sağımhanelerde doğru hayvan kimliğinin tespitini ve kızgınlık takibini yapabilmenize yardımcı olur.

Her inek için süt verimini ve kalitesini ölçer ve süt bileşenlerini (yağ, protein, laktoz) izler. Aynı zamanda güvenilir bir şekilde tespit eder ineğinizde mastitis,subklinik ketozis,asidoz ve beslenme sorunları mevcut ise onları belirler.


AfiFarm kontrol paneli, çiftliğinizin işleyişinin anlık görüntüsünü sağlar ve veri tabanına kaydeder.


Gösterge paneli, tüm inek ve süt verilerini entegre edip, bilgiye dayalı kararlar vermek için kullanabileceğiniz pratik bilgilere dönüştüren sezgisel, kapsamlı bir çiftlik yönetim aracıdır. Bu sistem ile beraber sürünüzün durumunu, sağlık yönetimini, tohumlama – doğurganlık durumlarını ve etkili-doğru çiftlik yönetimini sağlamaktadır.


Intermilk